MEŞALE A.Ş.  E-Ticaret
 
 
Sepet Boş
Sepetiniz Boş!
Anasayfa - Sepet - Müşteri Hizmetleri - Kurumsal - İletişim
Üye Girişi
Şifremi Unuttum !
 
 
ürün grupları
Bardak Yıkama Makinesi
Balkon Tipi Çay Kazanları (Büyük Boy)
Balkon Tipi Çay Kazanları (Orta Boy)
Balkon Tipi Çay Kazanları (Küçük Boy)
Active Plus
Colour Full
Natural Stone - Doğal Taşlı Kazanlar
Ahşap Kaplama
Satranç Desenli Kazanlar
Yeni Nesil Çayland
İkonik - Taraftar
Chromat - Turbo Max
Chromat - Klasik
Chromat - Dijital
Chromat - Akıllı
Antik - Turbo Max
Antik - Klasik
Antik - Dijital
Antik - Akıllı
Inox - Turbo Max
Inox - Klasik
Inox - Dijital
Inox - Akıllı
Gold Serisi
Özel İşlemeli
Alternatif
Çayland
Süt Kazanı
Salep Kazanı
Şerbetlik
Antik Döner Ocakları
Krom Döner Ocakları
Tost Makinaları
Fritözler
Köfte Izgara
Kahveci Güzeli
Kumda Kahve
Arabalı Kumda Kahve
Antik Fincan Takımları
Kahve Sunum Tepsisi
Hediyelik Fincan Takımları
Antik Cezve Takımı
Kapalı Izgara
Ocakbaşı
Barbekü
Mangal
Gözleme-Saç Kavurma
Davlumbazlar
Balkon Sefası
Antik Semaver Elektrikli
Antik Semaver Kömürlü
Antik Çay Kazanı Elektrikli
Kahveci Askısı
Demlikler
Çini İbrik
Antik İbrik
Tablolar
Antik Lamba
Paşa Mangalı
Çini Nargile
Muhtelif Antik Aksesuarlar
Masa
Masa Örtüsü
Sandalye
Sehpalar
Tabureler
Kireçmatik
Damlalık
Servis Arabası
Düz Kubbe Alemleri
Mevlana Kubbe Alemleri
Minare Alemleri
Minber Alemleri
Avize Kubbe Çanağı
By-Pass Kubbe Alemi
Dekoratif Alemler
çok satılanlar
Colour Full 2 Demlikli Princ-Siyah
Balkon Tipi Çay Kazanları (Orta Boy)
Colour Full 4 Demlikli Princ-Siyah
Balkon Tipi Çay Kazanları (Küçük Boy)
Antik Akıllı Full Otomatik 5 Demlikli
Antik Dijital Full Otomatik 6 Demlikli
Chromat Akıllı Full Otomatik 5 Demlikli
Chromat Akıllı Full Otomatik 6 Demlikli
Antik Turbo Max Full Otomatik 5 Demlikli
Antik Akıllı Full Otomatik 6 Demlikli
yeniler
Bardak Yıkama Makinası MSL 500 M
Balkon Tipi Çay Kazanları (Büyük Boy)
Balkon Tipi Çay Kazanları (Orta Boy)
Balkon Tipi Çay Kazanları (Küçük Boy)
Full Elektrikli Doğal Ahşap Kaplama 1 Demlikli
Full Elektrikli Doğal Ahşap Kalpama 3 Demlikli
Full Elektrikli Doğal Taşlı Onix Transparan 3 Demlikli
Active Plus Doğal Taşlı Mistik Traverten 2 Demlikli
Active Plus Doğal Taşlı Mistik Traverten Kırmızı 3 Demlikli
Colour Full 2 Demlikli Princ-Siyah
Anasayfa - Kurumsal Bilgiler
Kurumsal
Kurumsal

MEŞALE A.Ş.

30 Kasım 1993 yılında, Samsun’ da küçük bir atölyede üretime başlayan işletmemiz, ürünlerini ilk olarak Samsun ve civarında satışa sundu. Bu çevrede ürüne gösterilen yoğun ilgi neticesinde, 1994 yılında İstanbul’da Pazarlama ve Organizasyon şirketini kurdu.

Ürünün kullanıcıya sağladığı ekonomik avantajlar, kullanım kolaylığı ve estetik görünümü ile elde ettiği yoğun talebe cevap verebilmek için, 1996 yılında Samsun Organize Sanayi Bölgesinde 2300 metrekaresi kapalı 500 metrekare açık alana sahip olan fabrikasına geçerek üretime devam etti.

Sürekli olarak değişen ve gelişen teknolojiyi müşteri odaklı üretimde birleştirerek büyüme gösteren Meşale Group, ürün çeşidinin artmasıyla birlikte, 2008 yılında Samsun-Kavak Organize Sanayi Bölgesi içerisinde toplam 60 bin metrekarealan içerisinde ilk etap olarak 25 bin  metrekare kapalı alana sahip modern tesisine geçti.

Farklı bütçe ve değişen ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, malzeme ve işçilik kalitesinden taviz vermeksizin, muhtelif boy ve modellerde ayda 5000 takım çay ocağı kazanı üretimi yapabilen bir makine parkına sahip olan bu tesis, bölge halkı için de istihdam oluşturmaktadır.

 

Meşale Group, kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi  sayesinde kısa sürede sektöründe liderliği yakalamış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. 25 bin metrekare kapalı alana sahip toplam 60 bin metrekarelik üretim kompleksinde, çeşitli, zengin ve sınır tanımayan özgün ürün gruplarıyla müşterilerimizin vazgeçilmezi olma yolunda hızla ilerleyen Meşale Group, inovatif yapısı, ür-ge ve ar-ge çalışmalarıyla sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilen, gelişime açık ve sürekli büyüyen bir firma haline gelmiş olmanın gururunu taşımakla birlikte, geniş satış ve servis ağıyla müşterilerimize yerinde ve hızlı hizmet sağlamanın ayrıcalığını da yaşatmaktadır.

Meşale Group, sürekli kendini yenileyerek ve müşteri istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak çay kazanları grubu üretiminin yanında,  Endüstriyel Mutfak ve soğutma grubu ürünleri imalatına başlamış, bu alanda da lider bir firma olma yönünde hedeflerine hızla ilerlemektedir.

Yakın bir zamana kadar çaya dair herşeyi üreten Meşale Group, ürün yelpazesini sürekli geliştirerek müşterilerine yeni ürünler sunmaktadır. Bunların başında, ocakbaşı, köfte ocağı, gözleme ve kavurma ocakları, döner ocakları, gibi ürünlerle restoranlara, kahveci güzeli, kumda kahve, balkon sefası gibi ürünlerle de keyif alınan dinlenme mekanlarına hizmet vermekteyiz. Ayrıca tüm işyerlerinin dekorasyonunda kullanılmak üzere de Osmanlı geleneksel bakır el sanatlarının nadide örnekleri olan vazolar, ibrikler, siniler ve tablolar , kahve fincan takımları, şekerlikler gibi görsel ürünleri üretmekteyiz.

Meşale Group, ürün çeşitliliğini ve büyüme hedeflerini artırarak 2015 yılında 5 bin metrekaresi kapalı toplam 10 bin metrekare alanda mobilya fabrikasını kurmuş, cafeteryalar, restaurantlar , oteller , düğün salonları vb. yerler için ahşap, sandalye, koltuk, sedir, masa vb. ürünlerin üretimine başlamış, mobilya sektöründe de müşterilerimize meşale kalitesini ve keyfini yaşatmaya başlamıştır.

 

Türkiye için bir marka olan Meşale Group’un, güvenilir, ürün çeşitliliğinde öncü, yaygın hizmet ağına sahip, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla uluslararası ticarette de kabul görmesi, yakın bir gelecekte bir dünya markası olmanın önünü açmıştır.

Meşale Group; yurt içinde, İstanbul Avrupa, Beylikdüzü, Bayrampaşa, İstanbul Anadolu, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Balıkesir, İzmir, Eskişehir, Kayseri, Konya, Elazığ, Samsun, Trakya, Van ve Diyarbakır’da açılan Bölge Müdürlükleri ile tüm yurt çapında hizmet vermektedir.

 

Yurt dışında ise Amerika birleşik Devletleri, Fransa ve  Rusya’da showroomları ile hizmet vermektedir.

 

 “Güven Ve Dayanışmanın Eseri “ile oluşturulan bu yelpazenin tüm unsurları “Müşteri Değil, Dost Kazanma” prensibi ve gayretiyle donatılmıştır. Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen Meşale Group, aldığı belgeler ile bunu kanıtlamıştır.

Meşale Group, çevreye duyarlı ve kaliteli, teknolojik ve hızlı üretim yapısının yanında satış sonrası hizmette koşulsuz, mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ile sektördeki üstünlüğünü ve rekabet gücünü koruyarak, dünya çapında bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Sektöründe teknolojiye ve insana yaptığı yatırımları hep ön planda tutmaktadır.

 

“Başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Meşale Group, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

Meşale Group, hayatınızı kolaylaştıracak estetik ve kalitenin sıcak duygusunu yaşatmanın hazzıyla; masa ve sandalye sektörüne de renk katmaya başlamıştır. Bu alanda gayemiz, sizler için en iyi ürünü üretmek ve size kaliteliyi sunarak ayrıcalığınızı hissettirmektir.

 

Misyonumuz; müşterilerimizin bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onları iyi şekilde karşılamaktır. Bu doğrultuda müşterilerimizin ihtiyaçlarını yerinde tespit edip, tüketiciye en uygun modeli sunmak için, çok sayıda bölge müdürlüğü ve satış uzmanından oluşan kadromuz müşterilerimizle sürekli iletişim halindedir

"En İyi Hizmet Yerinde Ve Eksiksiz Verilen Hizmettir."sloganıyla hareket eden teknik servis ekiplerimiz, bu şekilde müşterilerimizin iş ve zaman kaybının önüne geçmektedirler.

Meşale Group, 24 yılı aşkın mesleki birikim, sektörel tecrübelerini, siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın heyecanını ve gururunu duymaktadır.

Sektöründe ülke genelinde sürdürdüğü önderliğini korumayı ve uluslararası pazarlarda etkinliğini artırmayı hedeflemektedir.

Bu doğrultuda yakın bir zamanda bütün dünya ülkelerinde distiribütör yada showroom oluşturulacaktır.

Meşale Group, son yıllarda müşterilerinden gelen yoğun taleple, Türk Kültürü’nün vazgeçilmez öğelerinden olan bakıra geniş yer vererek, her türlü endüstriyel mutfak ürününü bakırla birleştirerek bu ürünlere farklı bir boyut kazandırmıştır.

 

 

Endüstriyel bakır ürünlerin ve dekoratif ürünlerin yanı sıra camii alemleri de üreterek, kaybolmaya yüz tutan bu sanatı yeniden daha modern üretim teknikleri ile canlandırmıştır.

 

Ürünlerini bir gıda itinasıyla hazırlayan Meşale Group, ülkemizde yeterince önemin gösterilmediği Türk çay kültürüne, gerek teknolojik yatırım, gerekse kültürel olarak katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Teknoloji ile insani sıcaklığı ve birikimi harmanlayarak hizmet vermenin yanı sıra; modern uygulamalar ile gelenekselliği de ahenk içerisinde sunmaktayız. Ürün yelpazemizdeki çeşitlilikte öncü, yaygın hizmet ağımızda profesyonel, uzman personelimiz ve zanaatkarlarımızla geleneği geleceğe taşımak adına siz değerli müşterilerimize, bir dünya markasının titizliği ve sorumluluğuyla hizmet vermenin ,zevkin, estetiğin, keyfin modern halini sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

Sizlerin memnuniyeti, ortamlara keyif ve muhabbet katmanın gayreti, bizim en büyük kazanımımızdır.

 

Meşale Group, çalıştığınız ve dinlendiğiniz her ortamı, keyif alır hale getirmek için ne gerekiyorsa yapmaya devam edecektir.

 

Web adreslerimiz:

www.mesale.com, www.mesalegroup.net, www.mesalemutfak.com, www.mesaleart.com

E-Posta adreslerimiz:

info@mesalemutfak.com, info@mesalegroup.net, info@mesale.com

 

indirimdekiler
Mangal 01-60cm
Çayland Çaymatik 160 Bardak
kampanya ürünleri
Tostmatik 2012 Deluxe 12 Dilimli
Chromat Turbo Max Full Otomatik 2 Demlikli
duyurular
ankete katılın
Sitemizin tasarımı sizce nasıl?
Çok İyi
İyi
Orta
Geliştirilebilir
Kötü
 
 
Copright © 2010 MEŞALE A.Ş.
Tüm Hakları Saklıdır. Site Kullanım Koşulları - Gizlilik Bildirimi